Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

MARTEN Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. yıllar boyunca kazanılmış/edinilmiş tecrübelerin paylaşabilmeleri amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. MARTEN Mühendislik, halihazırda faaliyetlerini Dilovası/Kocaeli ofisinde sürdürmektedir.

Türkiye’de ve yurtdışında yapılan büyük ölçekli, önemli inşaat ve enerji projelerinde kazanılan bireysel birikimlerimizi ve sektördeki geniş iş ağımızı, yeni ve dinamik çalışma kadrosuyla profesyonel bir yapı altında birleştirdik. Daha önce Osman Gazi Köprü Projesi’nin tüm elektrik ve mekanik işlerini yürüten mevcut kadromuzun kazanmış olduğu tecrübeler ile şimdi Marten Mühendislik çatısı altında sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

MARTEN kurucu ve çalışanlarının katkıda bulunduğu projelerden bazıları şunlardır:

• Osman Gazi Asma Köprü Projesi

• Atatürk Hidro-elektrik Enerji Santrali Kontrol ve Haberleşme Sistemleri Modernizasyon Projesi

• Kızıldere Jeotermal Enerji Santrali 154 kV Şalt Tesisi

• Büyükdüz Hidro-elektrik Enerji Santrali 154 kV Şalt Tesisi

• Afganistan Radyo Ağı Projesi (PSYOPS Project)

MARTEN Mühendislik olarak, ihale, tasarım, test etme, kurulum, devreye alma, eğitim, işletme ve bakım kapsamında elektriksel olarak AG-OG enerji besleme şebekeleri, yıldırımdan korunma & topraklama sistemleri, aydınlatma, SCADA, yangın koruma sistemleri, veri haberleşme altyapısı, güvenlik sistemleri, yapı sağlığı izleme sistemi, katodik koruma sistemleri, drenaj pompa sistemleri alanlarında, mekanik olarak ise asansör sistemleri, nem alma sistemleri, sulu söndürme sistemleri ve hareketli platformlar (tabliye & kule) konusunda faaliyet göstermekteyiz.